Atlet – Badi Modelleri

Atlet ya da badiler genellikle kıyafetlerin içlerine giyilerek vücutların daha sıcak tutulması amacıyla tercih edilse de cansoy.com.tr adresini ziyaret ederek farklı tasarımlara ve renklerle üretilmiş kadın badi atlet modellerini görebilirsiniz. 1. Sınıf ürünlerden üretilen ve farklı renkleriyle göze çarpan ürünleri, günlük hayatınızla rahatlıkla giyebilirsiniz. Kadın atlet bluz seçeneklerinin yanı sıra sporcu atleti kadın, termal atlet gibi birbirinden farklı ve geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Sporculara Özel Kadın Atletleri

Spor yapmayı çok seven ve uzun süre kullanmak isteyen kadınlar için özel olarak üretilen, sporcu atlet kadın ürünleri farklı renk ve tasarımlarıyla rahatlığı yanında şık olmayı da bir arada sunuyor. Günlük hayatınızda kullanacağınız katın atlet modelleriyle estetik bir vücuda sahip olabilirsiniz. Kaliteli kumaşlardan üretilen ve yaz aylarında farklı görünmek isteyenlerin yarım atlet kadın modellerini tercih edebilirler. Bel ve karın bölgelerinin kapalı olduğu, göz alıcı renklere sahip çıtçıtlı badi modelleri her alanda kullanılan ve konforu sunan atlet modelleri arasındadır. Kendinize en uygun ve renkleriyle hitap eden sporcu atleti almak istiyorsan cansoy.com.tr adresini ziyaret ederek bedenine uygun bir sporcu atleti seçebilirsiniz. 

Özel Anlar İçin Emzirme Atleti

Emzirme döneminde olan anne adaylarının günlük hayata devam edebilmeleri amacıyla özel olarak üretilen emzirme sütyeni, farklı bedenleri ve farklı renk seçenekleriyle bulunmaktadır. Emzirme atleti, göğüs bölgelerinin uç kısımlarında bulunan çıtçıt özellikleri sayesinde günlük hayatınıza normal bir şekilde devam ederken bebeğinizin emzirme ihtiyacı olduğu dönemlerde kolay bir şekilde açarak emzirmenize olanak tanır.Kadın atlet çeşitleri arasında en özel ürün olarak bilinen emzirme atleti, yeni doğum yapan annelerin en fazla kullandığı ürünler arasındadır.

Son dönemlerde kadın atlet bluz denildiğinde farklı tasarımlar ön plana çıksa da rahatlık kadar şık tasarımlarıyla ön plana çıkan atlet modelleri bulunur. Bunlar arasında kolaylık için en fazla tercih edilen badi model, çıtçıtlı badi olurken hem şık tasarımıyla hem de rahatlığıyla ön plana çıkan model ise çizgili badi modelidir. Farkı renk seçenekleri, her kadının bedenine uygun olacak şekilde tasarlanmış farklı bedenleri ve birbirinden farklı modelleri sayesinde göz alıcı ürünler arasında çizgili badi yer almaktadır. Ayrıca kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan termal atlet modelleri, geçmiş dönemlere göre tek renk kalıbını kırarak farklı modeller üretmektedir.

Her kadının gizli modası olarak bilinen iç giyim ürünleri, ilerleyen zamanlarla birlikte termal atlet modelleri arasında da kendisini göstermeyi başardı. Kadın iç giyim ürünlerinde en fazla tercih edilen atlet badi modelleri ise sporcu atleti, termal atlet, çizgili badi, çıtçıtlı badi ve emzirme atleti ürünleridir. Bunlar kadınlar için dolapların olmazsa olmaz ürünleri arasındadır. Bu ürünleri cansoy.com.tr adresini ziyaret ederek kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR