SÜTYEN TAKIMLARI

 

Bayan sütyen takımı, kadınların en önemli ihtiyaçları arasında ilk sırada gelmektedir. Bu nedenle bir nevi mecburi bir ihtiyaç olarak kullanılan sutyenler, farklı renk ve modellere göre üretilmektedir. Ancak sutyenlerinde kendi aralarında farklı model ve kullanış amaçları bulunmaktadır. Günlük hayat, spor ya da fantezi iç giyim olarak üretilen sutyenler, kadınların hayatlarının her kesimine göre üretilmektedir. Cansoy.com.tr olarak ürettiğimiz ve sattığımız bütün sütyen modelleri %100 orijinallik ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

Sutyen modelleri dikişli ya da dikişsiz olmak üzere farklı modelleri bulunur. Sitemiz üzerinden seçtiğiniz farklı sutyen modellerinin her bedeni bulunmaktadır. Ancak sutyen modellerine geçmeden önce sutyenlerin hangi amaçla kullanıldığını ve sutyenler hakkında biraz bilgi vermekte fayda var.

 

Bralet Sütyen Takımı Modelleri

Günümüzde iç giyim ürünlerinin çeşitliliğinde de oldukça farklılık ve çeşitlilikler artmaya başlandı. Bu çeşitlilikler arasında en önemli etken ise oldukça konforlu ve rahatlık ön plana çıksa da tarz ve model olarak öne çıkan sutyenler arasında en ön plana çıkan ise bralet sütyen modelidir. Son yıllarda bralet model sütyenler oldukça popüler bir hale gelerek şık ve rahatlığı bir arada isteyen kadınların tercih ettiği sütyen modeldir.

Bralet sütyen takımı modelinin günümüzde oldukça fazla tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında rahatlığı kadar şık tasarımları da ön plandadır. Farklı tasarımlara sahip olan bralet sütyen modelleri arasında özellikle destekli sütyen takımı tercih edilmektedir. Ayrıca büyük göğüslere sahip olan kadınlar için destekli sütyen takımları tercih edilirken küçük göğüslere sahip kadınlar içinse dolgulu ya da üçgen sütyenler tercih edilmektedir.

Destekli Sütyen Takımı Modelleri

Kadınlar için dış görünüş ve güzellik oldukça önemlidir. Bu nedenle kadınlar her zaman şık ve daha çekici bir görünüme sahip olmak ister. Zayıf ve uzun olmak, dik ve büyük ve oldukça çekici göğüslere sahip olmayı hemen hemen her kadın hayal eder. Bu ihtiyacı göz önünde bulunduran sütyen üreticileri destekli sütyen takımı üreterek büyük bir Pazar oluşturmayı başardılar. Destekli sütyen göğüsleri yukarı doğru kaldırırken aynı zaman da kenarlardan yukarı doğru destekleyerek daha seksi bir göğüs ortaya çıkarıyor.

Sütyen bedenleri hemen hemen her kadın için çözüm olsa ad destekli sütyen kullana kadınların genellikle göğüslerini büyük göstermek için bir beden küçüklerini tercih ediyorlar. Böylelikle göğüsler eskisinden daha iyi bir görünüme sahip oluyor. Böylelikle destekli push-up sütyen kullanan kadınlar eskisinden daha iyi bir göğüs şekline sahip oluyorlar. 

Desteksiz Sütyen Takımı Modelleri

Kadınların en önemli iç çamaşırları arasında olan sütyenler oldukça sık kullanıldığı için hem kaliteli hem de daha sağlıklı olması çok önemlidir. Bu nedenle sutyen seçerken ilk olarak sağlıklı olanı seçmeniz gerekiyor. Çekici ve dikkat çeken bir göğüsünüz varsa sizin için en sağlıklı olan sutyen çeşidi desteksiz sütyen takımı  olacaktır. Farklı renk ve modellere göre üretilen desteksiz sütyen modelleri sitemizde bulunmaktadır. Sütyen bedenleri arasında farklılıklar olsa ad sitemizde yere alan sütyenlerin her bedene özgü farklı tarz ve modelleri bulunmaktadır. Desteksiz sütyenler arasında en fazla tercih edilen model ise kırmızı sütyen takımı tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise renginin ve her bedene uygun olan çeşitliliği sayesindedir.

Straplez Sütyen Takımı Modelleri

Özellikle yaz aylarında tercih edilen straplez sütyen modellerinin farklı renk ve bedenlerinin olması nedeniyle en fazla tercih edilen sütyen modelleri arasındadır. Son dönemlerde büyük bir popülerlik kazanan straplez sütyenler, son dönemlerde ürettiğimiz silikonlu sütyenler nedeniyle vücudunuza tam yapışarak kayma riskini ortan kaldırıyor. Büyük beden sütyen takımı arasında en fazla tercih edilen ürünlerden olan straplez sütyen, farklı renk ve tasarımlarıyla ilgi çekiyor.

Destekli ve desteksiz gibi modelleri bulunan bu sutyen çeşidinde farklı renk ve modelleri sitemizde mevcuttur. Uygun fiyat olanakları ve birbirinden güzel straplez sütyenleri sitemizden uygun fiyata alabilirsiniz.

Jartiyer Takım Modelleri

 

İlk üretildiği dönemlerde günlük hayat için üretilmiş olsa da günümüzde fantezi iç giyim olarak kullanılmaktadır. Genellikle kadınların en özel günleri için tercih ettiği jartiyer takım farklı model ve renk seçenekleriyle her zevke hitap etmektedir. Destekli jartiyer takımı günümüzde fantezi ürünleri arasında yerini alarak kadın iç giyim modelleri arasında önemli bir yere sahiptir. Farklı renk ve modellerinin bulunduğu jartiyer takımını sitemizde uygun fiyat olanaklarıyla sahip olabilirsiniz.