ATLET&T-SHİRT

Atlet,giyim ürünleri kategorisinde yer almaktadır.

Kıyafetlerin altlarına giyilerek terlemeyi önleyen bu ürünler, çoğunlukla erkek müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Fakat piyasada yer alan her ürün en kalitelisi olmayabilir.

Erkek Atlet Modelleri

Kumaş türleri ile en üst kalitede üretilerek sunulan erkek atlet modelleri için markamızı tercih ederek en doğru seçimi yapmış olacaksınız.

Her ne kadar iç giyim kategorisi içerisinde pek yer almasa da kaliteli ve konforlu olması sebebi ile ön plana çıkmaktadır.

Farklı modellerin yanında ter emme özelliğinin yanında termal özelliği ve erkek korse atlet özelliği de bulunan tüm modellerin erkek spor atlet ürünleriyle rahat kullanım imkanı da sunmaktadır. Atlet erkek, modelleri iki kategoride incelenmektedir. Yarım kol ya da sıfır kol atlet modelleri bulunmaktadır.

Atlet modelleri seçimlerinde tercih tamamen müşterilere bırakılmıştı.

Sunulan bütün atlet ürünlerinde en önemli nokta atlet kumaşlarını kalitesi ve konforlu bir kullanım imkanı sunmasıdır.

İç giyim ürünü olsa da erkek Spor atlet olarak da tercih edilen bu ürün terleme halinde kıyafetlerin lekelenmesini engelleyen kaliteli ürün çeşitlerine sitede ulaşılmaktadır. Ayrıca termal atlet erkek çeşidi de bulunan atlet ürünlerimiz için kullanılan kumaşlar kesinlikle rahatsız etmemektedir.

Erkek Atlet Modelleri

Erkek atlet modelleri, genelde beyaz renk olarak tercih edilse de farklı renk seçenekleri de sunmaktadır. Ayrıca atlet modellerin de V yaka, yuvarlak yaka seçenekleri arasında bisiklet yaka seçenekleri de sunulmaktadır. Erkek siyah atlet modellerinde genelde boya verilmesinden korkulsada ürünlerin kumaş kalitesi sayesinde bu sorun ortaya çıkmamaktadır.

Ürünlerin tamamı pamuk kumaşlardan üretilerek rahat hissettirebilmesi için az oranlarında elasten madde içermektedir.

Özellikle T-shirt erkek modellerinde bu yapı daha esnek ve rahat bir kumaş dokusuyla sunulmaktadır.

Erkek T-Shirt Modelleri

Erkek T-shirt modellerinde ise en kaliteli ve de farklı beden renk seçenekleri ile birçok modeli, sitede görüp incelemek için erkek iç giyim kategorisinde yer alan diğer ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ayrıca atlet kumaşı ile üretilmiş olan t-shirtlerin baskılı t-shirt seçenekleri de mevcuttur.

Erkek atlet modelleri gibi kalite fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

Yaka türü, kol türü ve de kumaş türü farklı olacak şekilde sunulan tüm atlet ürünlerinin fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Doğal elyaflardan ve pamuklardan üretilen son derece rahat ve konforlu bir kullanım imkanı sunulan ürünlerin satın alınma işlemi oldukça kolaydır.

Atlet ürünlerinin tümü arasından, bütçenize uygun olan kaliteli ürünü seçebilir, atlet t-shirt kategorisi içerisinde yer alan fiyatları filtreleyerek aradığınız, olan kaliteli ürünü rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Aradığınız ürünü sepete ekleyerek güvenli alışverişinizi tamamlayabilir. Markamızın ayrıcalıklarından da faydalanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR