Külotlu Çorap

Külotlu çorap , genelde kadınlar tarafından tercih edilen belden ayak uçlarına kadar ki beden bölgesini kaplayan ve de saydam, opak olarak iki ana kategoride oluşan iç giyim giysisidir.

Fonksiyonel sebeplerden dolayı ya da görsel sebeplerden dolayı tercih edilen bu giysi parçası, genellikle naylon-elastik ham maddelerden imal edilmektedir.

Tek parçadan oluşan külotlu çorap, naylon çoraplara karşı bir alternatif olarak yer almaktadır.

Külotlu çorapların kullanımında birçok çeşit mevcuttur: Siyah külotlu çorap, desenli külotlu çorap modelleri, beyaz külotlu çorap, fileli külotlu çorap, hamile külotlu çorap ve termal külotlu çorap.

Çorapların saydamlıkları denier cinsi ile ifade edilirken; 5 denier görünmez ince, 15 denier şeffaf, 40 denier yarı opak, 80 denier opak, 120'den en kalın opak cinsleri bulunmaktadır.

Daha ince bir görüntü sağlayabilmek nedeniyle; külot bölgesi daha sık dokunmuş olan korseli modellerde, kalça bölgesini lifler yardımıyla toparlayarak daha şık görünüm kazandırır.

Çoğunlukla mini etek ya da şortlarla giyinmek üzere tasarlanan külotlu çorap modelleri artık günümüz şartlarında birçok kombine uyarlanmaktadır.

Soğuk kış şartlarında tercih edilen termal külotlu çoraplar ise hem sağlık açısından hem de daha bir fit görünümü sağlayarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Külotlu çorap modelleri arasında desenli çorapların yanı sıra fileli külotlu çoraplar da moda dünyasında yerini hala koruyor.

Külotlu çoraplar, iç giyimin en önemli aksesuarlarından biri olarak hanımların güzelliğinin önemli bir parçasıdır. Bu yüzden de firmamız da cilde uygun olan külotlu çorap modellerini hizmete sunulmaktadır.

Gece kıyafetleri başta olmak üzere birçok giyim tarzına tercih edilen bu çoraplar arasında siyah külotlu çoraplar ön plana çıkmaktadır.

Firmamıza ait olan çorap çeşitleri bel kısımlarında kaymaya sebep olacak nedenleri ortadan kaldıracak önleyici lastikler bulunmaktadır. Çoraplar ağ kısmı ve ayak uçlarına doğru dayanıklıdır.

Özellikle özenle ayak uçlarına doğru yapılan dokuma sayesinde külotlu çorapların dayanıklılık oranları arttırmıştır.

Çorap da genelde insanın ayaklarının dış etkilerden korunması amacıyla tasarlanan giyim unsurudur. Fakat bayanlar için külotlu çoraplar; şıklık ve zarafetin yakalanması için oldukça önemli bir parçadır.

Külotlu çorap modelleri için, gelişen teknoloji sayesinde hanımların etekleri altına giydikleri külotlu çoraplar, modern bir tarzda bürünmüştür. Firmamız bünyesinde tasarlanan külotlu çorap modelleri uygun fiyata uygun kalite ile piyasaya sürülmüştür.

Özellikle terleme, cilde yapışma gibi rahatsız edici durumlarda karşılaşılmaması için tasarlanan ürünler müşteri memnuniyeti ile tarafımıza geri dönmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR