Cansoy Eros Kadife Sütyen Takımı
1
294,00 TL KDV Dahil
420,00 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Cansoy Eros Kadife Bustiyer Takım
3
360,00 TL KDV Dahil
490,00 TL KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Cansoy Eros Kadife Bustiyer Takım
3
360,00 TL KDV Dahil
490,00 TL KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Cansoy Eros Kadife Pudra Bustiyer Takım
3
360,00 TL KDV Dahil
490,00 TL KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
294,00 TL KDV Dahil
420,00 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Liva Kadife Korseli Sütyen Takımı
2
350,00 TL KDV Dahil
450,00 TL KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
Liva Kadife Korseli Sütyen Takımı (Regina)
2
350,00 TL KDV Dahil
450,00 TL KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo

Kadife Sütyen Takımları

İç giyim ürünlerinin en önemli aksesuarları arasında olan sütyen ve külot hem rahatlık hem de şık olmanın en önemli ürünleridir. Ancak hem daha iyi bir görünüş elde etmek hem de gün boyu rahat olmak için tercih edilen kadife sütyen takımı modelleri son dönemlerde en fazla tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır. Kaliteli kumaş türünden üretilen kadife sütyen takımları her kadının beden yapısına uygun olacak türde üretilmiştir. Cansoy.com.tr adresinde her kadının ilgisini çekecek kadife sütyen takımı modelleri bulunmaktadır.

Kadınlar için En Kullanışlı Kadife Sütyenler

Kadife sütyen takımları farklı renk ve tasarımlarıyla elde etmek istediğiniz şıklığı size en iyi şekilde verecektir. Dolgulu ya da dolgusuz sütyen isteyenler için özel olarak tasarlanmış modelleriyle herkese uygun kadife sütyen modelleri cansoy.com.tr de bulunmaktadır.

İri göğüslü kadınlar için özel olarak tasarlanmış toparlayıcı kadife sütyen modelleri dışında desteksiz modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca göğüslerinin belli olmamasını isteyen kadınlar için özel olarak tercih edilen dolgulu sütyen modellerini de tercih edebilir. Farklı renk ve modeller ile üretilen kadife sütyen modelleri her kadını özel hissettirecek modelleri bulunmaktadır.

Kadife destekli sütyen modelleri son dönemlerde en fazla tercih edilen ve kullanılan sütyen modelleri arasında yerini almıştır. Bunun nedeni ise farklı renk seçeneklerinin yanı sıra farklı beden ve rahatlığı ön planda tutmasıdır. İster günlük hayatta isterseniz özel günlerinizde tercih edebileceğiniz kadife sütyen modelleri uygun fiyat olanaklarıyla da cansoy.com.tr  de satılmaktadır. Kadife sütyen takımları arasında en fazla tercih edilen modeli ise bordo kadife sütyen modelidir. Oldukça şık ve sade görüntüsünün yanı sıra rahatlık sunmasının yanı sıra destekli ve desteksiz olması nedeniyle de tercih edilmektedir.

Ayrıca kadife bralet takımı da özel günlerin en fazla tercih edilen ürünüdür. Kadife bralet birbirinden farklı renklerin olmasının yanı sıra göğüslere tam uygun olarak üretilmesi ile göğüslerin daha iyi görünmesini sağlamaktadır. Dantelli, dantelsiz, destekli ve desteksiz olmak üzere birbirinden farklı çeşidi bulunmaktadır.

Kadife sütyen takımları cansoy.com.tr de her kadının özel ihtiyaçlarına yönelik uygun fiyat olanaklarıyla sunulmuştur. Kadınların kendilerini hem özel hissetmesini hem de rahatlığı yakalamak isteyenler için sütyen modelleri arasında tercih yapabilir. Bunların yanı sıra birbirinden farklı tasarımlarıyla ön plana çıkan kadife destekli sütyen modelleri, son zamanlarda farklı tasarımlarının üretilmesi nedeniyle de en fazla tercih edilen sütyen modelleri arasında da yerini almıştır.

Kadife Sütyen Takımı Modelleri Arasında En Çok Tercih Edilenler

Kadife sütyen modelleri arasında en fazla tercih edilen modeller ise destekli kadife sütyenlerdir. Bunun nedeni ise rahat olmasının yanı sıra göğüsleri toplayarak daha iyi bir görüntünün oluşması. Ayrıca şık elbiselerin içine giyilen farklı renk seçenekleri sayesinde ister özel günleriniz isterseniz günlük hayatınızda çok kullanışlı olmasıdır. Ancak en fazla tercih edilen bordo kardife sütyen modelidir. Bunun sebebi ise bordo renginin hemen hemen her elbisenin altında şık ve iyi görünmesidir. Ancak zevk ve tercih edeceğiniz renge göre kadife sütyen modellerini cansoy.com.tr de bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR