Emzirme

Yeni dünyaya getirdikleri bebekleri nasıl emzirme konusunda endişe yaşayan anne adayları bu konu hakkında oldukça zorlanırlar. Ancak günlük hayatta bebek emzirmeye büyük kolaylıklar sağlayan birbirinden farklı ürünler bulunur. Bu ürünlerin başında ise emzirme sütyeni gelir.

Emzirme Sütyeni

Emzirme dönemlerinde kadınların göğüsleri eskiye göre daha dolgun ve daha iri bir hal alır. Emzirme sütyeni sütyeni ise iri göğüsleri alt ve yan bölgelerden destekleyerek göğüs bölgesinde ağrıların oluşmasına engel olur. Bu sayede günlük hayatlarını emzirme sütyeni sayesinde ağrısız ve daha iyi bir göğüs görüntüsüne sahip olurlar. Doğum yapan anneler için özel olarak üretilen emzirme sütyenleri günlük hayatlarına oldukça kolay ve rahat edebilmeleri amacıyla sadece göğüs bölgelerinin uç kısımlarının açılmasını sağlayan bölgelerde aparatlar mevcuttur. Böylelikle annelerin sütyenlerin tamamını çıkarmadan kolay bir şekilde bebeklerini emzirebilirler. Aynı zaman da emzirme sütyenleri sayesinde göğüsler yan ve alt bölgelerden toparlanarak daha estetik bir görünüm kazanırlar.

Emzirme Atleti

Emzirme atleti, birbirinden farklı renk ve model tasarımlarıyla her anne adayının zevkine ve kullanımına göre üretilmiştir. Emzirme atleti, göğüs bölgelerinde yer alan memenin uç kısımlarının açılmasını sağlayan özel üretim emzirme atleti olarak bilinir. Cansoy.com.tr sitesinde birbirinden farklı renk, beden ve modelleri inceleyerek kendinize en uygun olan emzirme atletini seçebilirsiniz.

Emzirme Önlüğü

Emzirme Önlüğü, birbirinden farklı renk, tasarım ve modellere göre üretilen ve bebek ile annenin en özel anları için üretilen üründür. Annenin bebeğini emzirmek istediği anda göğüslerinin görünmemesi amacıyla kullanılan emzirme önlüğü, her alanda emzirme ihtiyacı odluğu durumlarda kullanılmaktadır. Bu durumlarda anne adayları genellikle yanlarında emzirme önlüğü taşımaktadır. Ayrıca farklı tasarımlara sahip bebek önlükleri, her annenin zevkine hitap edecek özel tasarımlarla üretilmektedir.

Bebek emzirme annelerin en çok sevdiği durumlar arasında olsa da göğüs bölgelerinde oluşan sarkma ve bel bölgelerinde oluşan rahatsızlıklar da ortaya çıkmaktadır. Ancak destekli emzirme sütyeni sayesinde göğüs sarkıklarına karşı oluşan rahatsızlıklar ortadan kalkmaktadır. Hem etkili bir göğse sahip olmak hem de bebek emzirmek durumunda olan anne adaylarının büyük çoğunluğu destekli emzirme sütyeni kullanmaktadır. Farklı renk, beden ve modellere göre üretildiği için her anne adayının zevkine uygun ürünler cansoy.com.tr adresinde bulunmaktadır.

Farklı tasarımlara sahip tüm sütyen modellerini de inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR