Korse

Kadınların son dönemlerde sarkık vücutlarını toplamak ve estetik bir görünüme kavuşmak amacıyla tercih ettiği ürün korse modelleridir. Oldukça uzun bir tarihe sahip korseler, günümüzde ise rahat ve esnek yapıları sayesinde her kadına özel olarak üretilmektedir. Vücutların sarkan bölgelerini toplamaların yanı sıra vücutta incelme ve iyi bir görünüm elde etmek amacıyla da kullanılmaktadır.

Korseler günümüzde genellikle giysilerin altına giyilerek şık ve zarif bir görünüm elde edilmesini sağlar. Bunun yanı sıra doğum sonrası korse modelleriyle doğumdan sonra oluşan fazla kiloları gizlemek amacıyla da kullanılmaktadır. Kadın korse ürünleri oldukça geniş bir alana sahiptir. Bu ürünleri görmek için cansoy.com.tr adresini ziyaret ederek birbirinden farklı ve estetik görünüm sağlayan korse türlerini görebilirsiniz.

Günlük Yaşantınız İçin Korse Tayt Modelleri

Kadın Korse modelleri, günlük hayatınıza devam etmek ve estetik görüntüye sahip olmak amacıyla kullanılmaktadır. Hareketlerinizin hiçbir şekilde sınırlandırılmadığı ve fit ve oldukça formda görünen bir vücut sahibi olduğunuzu gösteren korse tayt modelleri, farklı beden, renk ve modelleri bulunmaktadır. Her elbise ile kombin oluşturulacak korse tayt modelleri, şık tasarımlarının yanı sıra rahattır. Korse tayt modelleri oldukça dar ve sıkı olduğu için seçim yaparken iz yapmayan modellerini tercih etmeniz gerekir. Korse tayt sürekli giyildiği durumlarda ise bacak ve kalça bölgelerinde incelmelerin yaşandığı da bilinmektedir.

Termal Korse Modelleri

Termal korse, gün boyu kullanılması amacıyla üretilen korse modelidir. İster kıyafetlerinizin altına isterseniz tek başına giyebileceğiniz farklı renk ve modelleri bulunmaktadır. Ancak termal korse modelleri genellikle zayıflamak amacıyla tercih edilmektedir. Bu nedenle en az 8 saat giyilmesi üzerine zayıflama etkilerinin görülebileceği düşünülmektedir. Bel bölgesinde zayıflamak isteyen kadınların tercih ettiği ürün olmasının yanı sıra spor yapmak isteyen kadınlar tarafından da termal korse tercih edilmektedir.

Termal korse tercih eden kadınların dikkat etmesi gereken çok önemli bir nokta bulunmaktadır. Bu önemli konu ise termal korse en az 8 saat giyileceği için terletmeyen bir kumaştan üretilmesine dikkat edilmesi gerekir. Aksi durumlarda terlediğinizde oluşacak kötü koku hem sizi hem de çevrenizdekileri rahatsız edecektir. Koku yapmayan termal korse modellerini görmek için cansoy.com.tr adresini ziyaret edebilir, farklı renk, beden ve modellerini inceleyebilirsiniz.

Slip Korse Modelleri

Slip Korse yan böğeler, basen, göbek ve kalça bölgelerinde sarkan vücut hatlarını toparlayarak estetik bir şekle sokan korse çeşididir. Esnek yapısı sayesinde dikişli ve dikişsiz olarak üretilen slip korse modellerinin farklı ürünleri bulunmaktadır. Slip korse genellikle vücut bölgesinin incelmesine ve daha fit görünmesi amacıyla kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Slip korse giydiğiniz andan itibaren daha ince bir görünüme sahip olacaksınız. Her bedene uygun üretilen slip korse, farklı renkleri ile her zevke uygun olarak üretilmiştir.

Paçalı Korse Modelleri

Paçalı korse her beden için farklı boyutlarda üretilen en özel korselerden bir tanesidir. Yarım tayt olarak adlandırılan paçalı korse, etek, elbise ya da pantolonlar altına giyilen farklı mdelleri bulunur. Günümüz teknolojisi sayesinde oldukça esnek ve ince yapılara göre üretildikleri için giyilen elbiselerde hiçbir şekilde belli olmamaktadır. Paçalı korse çeşitleri oldukça uzun modelleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise “dantelli paçalı korse, lazer kesim paçalı korse, sıkılaştırıcı korse, tayt korse, şort korse, dikişsiz korse vb.” farklı çeşidi bulunmaktadır. Farklı ürün seçeneklerinin yanı sıra farklı bedenler için üretilmektedir.

Külot Korse Modelleri

Külot korse her kadının bedenine uygun olarak üretilen korse çeşididir. Fazla kilolara sahip kadınların kilolarını büyük ölçüde gizlemeye yardımcı olurken, normal bir vücuda sahip olan kadınların vücutlarını daha estetik bir şekilde toplamaya yardımcı olur. Kendini daha iyi bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar tarafından külot korse tercih edilmektedir. Külot korse gerin ürün çeşitliliği nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle ten rengi ve açık renkte üretilen külot korse modelleri en fazla tercih edilen modeleler arasındadır. Ayrıca özel günler için özel olarak seçilen abiyelerin atlına giyile külot korse modelleri vücut bölgelerinizdeki farklılıkları gizlerken abiye üzerinde hiçbir şekilde belli olmaz. İster günlük hayatınızda isterseniz özel günlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden farklı renk, model ve beden seçenekleriyle sunulmaktadır. Cansoy.com.tr adresini ziyaret ederek sizin içine en uygun külot korse modelini seçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR