Çorap Modelleri

Giyim tarzına uyuma önem veren erkekler, yalnızca gömlek ve takım elbiseler de değil çorap seçimlerinde de oldukça titizlik göstermektedirler .

Stillerde uyum arayan erkekler tarzlarını tamamlayabilmek için; erkek çorap modellerini markamız da rahatlıkla bulabilmektedir.

Erkek çorap modelleri her sezon farklı desenlerde ve renklerde erkeklerin karşısına çıkmaktadır.

Detaylarla erkek ayak konforuna zengin bir bakış açısı sunan ve sudan görünümden daima uzak duran markamız; her sezon kendisine özgün dokunuşlarla erkek moda dünyasına göre oluşturmaktadır.

Çoraplar, basit kullanım ürünü olarak görünse de her zaman stilleri tamamlayan ve konforun en önemli ihtiyaç olduğu kategoriler arasında bulunmaktadır.

Yüksek kaliteli ipliklerle ayakların dostu, saattir renkler ve desenlerdeki markamız erkek çorap modelleri ile ayak konforunu yaşayacaksınız.

Erkek çorap kategorisinde Kaliteyi sunan firmamız; erkek babet çorap modası içinde kaliteli ürünler üretmektedir.

Ayrıca erkek çocuk çorap kategorisinde de üretim göstererek erkek ayakkabı çorap sektöründe liderliğimizi korumak dayız.

Günümüz modasında yer edinen diğer bir çorap türü olan, erkek patik çorap ürünleri içinde birçok renk seçeneğimiz mevcuttur.

Termal çorap erkek ürünlerinde de, termal kullanım imkânına kalitemizi de ekleyerek müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Koyu renk ayakkabı ve pantolonlar ile çoğunlukla tercih edilen koyu renkteki erkek çorap ürünlerimizin yerine açık renkli erkek çorap ürünleri ön plana çıkmaktadır.

Özellikle sporla uğraşan müşterilerin uzun çorap tercihlerini de firmamız karşılamaktadır.

Markamız da çok fazla renk seçeneği ile çok fazla model çeşidi mevcuttur.

Kış aylarının vazgeçilmezi olan uzun çorap modellerimizde %100 pamuk kullanarak kış modelinin vazgeçilmez markasıçıyız.

Özellikle ayakkabılar giyildiğinde, vücudumuzda en az hava alan bölge olan ayaklarımız terlemeye en elverişli olan bölgedir.

Bu sebepten dolayı da sentetik ipliklerin hammadde olarak kullanıldığı çoraplar, ayakların daha çok terlemesine ve istenmeyen kokuların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Dolayısıyla ayak sağlıkları için en uygun olan en az %80 gibi yüksek oranlarda pamuk içeren çorapların tercih edilmesidir.

Ürün içeriklerinde az oranda ki polyester ya da elasten maddelere yalnızca çorapların formunun daha uzun süre korunmasına yönelik amacıyla içerikli de katılmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR