KADIN ÇORAP MODELLERİ

Külotlu Çorap

Kadınlar, kadın çorap seçimlerine oldukça önem vermektedir.

Yaz ve de bahar aylarına bacakları oldukça pürüzsüz ve de zayıf gösteren çoraplar kış aylarında ise soğuktan korumaktadır.

Her mevsim ve şartlarda kullanılan ve oldukça da tercih edilen çoraplar hem şıklığın hem de sağlık açısından oldukça önemli bir yere sahiptir.

Her zaman en yeni ve de trend olan külotlu çorap modelleri hanımlara kombin seçenekleriyle yüzlerce çorap modellerini sunmaktadır.

Kadınlar için çorabın kalitesi ve dayanıklılık düzeyi ve duruşu oldukça önemlidir.

Külotlu kadın çorap ürün yelpazemiz ile hanımların istemiş olduğu tüm kriterlere uygun olarak piyasanın en iyi külotlu çorap markasını oluşturmuş durumdayız.

Kadınların en çok hassas olduğu noktalardan biri kilo sorunlarıdır.

Bu sorunu önleyebilmek amacıyla vücut çorabı altında vücudu inceltici özelliği bulunan bir nevi korse görevi gören çoraplar için sitemizde alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüzde internette alışveriş yapmanın güvenli imkânına sitemizde bulunan müşterilerimiz fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilmek için internet sitemiz de gezinip siparişlerini verebilmektedir.

Ince çorapların genel kapsamında naylon ve elastik ile birlikte çok az pamuk ipliği kullanılmaktadır.

Markamız hammadde olarak almış oldu ana malzeme büyük bir kısmını köleteli fabrikalardan, elde ederek örgü aşamasında da kalitesini ortaya koymaktadır.

Ürünlerimiz i, alerjik reaksiyon sebebiyet vermeyerek terleme ve vücuda yapışma hissi bulunmadan hanımların çoğunlukla tercih ettiği bir halini almıştır.

Ürünlerimiz kontrol aşamasında, ölü boya kalıp kalmadığına dair gözlemler yapılırken; bir çeşit çok da elyaf ve deterjan yıkanan çorap larımız boya vermeyecek şekilde üretilmektedir.

Değişen renk modasına göre ürün çeşitlendirmesi yapan firmamız ayrıca güncel moda dizayn takip ederek yeni ürünleri tasarlamayı sürdürmektedir.

Müşterilerimizin talep ettikleri tasarım şekillerine cevap verebilmek için manuel konfeksiyon bölümünüzde yeni külotlu çorap modellerini dizayn ediyoruz.

Makinede yada manuel konfeksiyon üretilmiş olan külotlu çorap ürünlerimiz notlar halinde boyama testlerine götürülerek; kanserojen maddelerden uzak olarak istemler göz önünde bulundulmaktadır.

PATİK ve BABET

Özellikle pantolon ya da soğuk hava şartlarında tercih edilen patik babet çoraplar;örgü ve elastik, pamuklu olmak üzere birçok çeşitli üretilmektedir. Patik babet çoraplar da mağazamızda yer alan zengin renk yelpazesi ile kaliteli ayak sağlığını sağlayarak konforu yaşayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR